Originální šperky z dílny Barbory Vodové

Šperky na e-shopu sperk-zlatnictvi.cz pocházejí z šikovných rukou zlatnice Barbory Vodové, která má s ruční výrobou šperků již bohaté a letité zkušenosti. Autorské šperky jsou vskutku originální po všech stránkách – design, kombinace barev, dekorace a hlavně samotné provedení vypovídají o fantazii, zručnosti a kreativitě autorky samotné.

Originální šperky z našeho ateliéru Zlatnictví Šperk Brno – zlatnice Barbora Vodová, výroba zlatých a stříbrných šperků na zakázku

„Obor zlatnictví jsem vystudovala na Střední uměleckoprůmyslové škole v Turnově, která se svým rokem založení 1884 řadí k nejstarším uměleckým středním školám v Čechách. Má láska k oboru a také podpora rodiny mi umožnila otevřít si brzy po absolutoriu a nezbytné praxi ve společnosti Karat vlastní zlatnickou a šperkařskou dílnu, kterou v současné době provozuji již téměř 20 let.

Pracuji se zlatem, stříbrem, drahými kameny, perlami a také s obecnými kovy. Díky tomu, že je má dílna spíše rodinného charakteru a útulným zákoutím než stylizovaným ateliérem, mohu vyjít vstříc každému požadavku a přání. Vedle konzultace i vypracování návrhů šperků pro jakoukoliv příležitost nabízím také opravy všech druhů klenotů.

S mou prací se můžete setkat v mnoha zlatnictvích České republiky, přímo se mnou v mém vlastním Zlatnictví Šperk v Brně-Slatině, které najdete na ulici Tuřanka 2a. Těším se na Vás i na to, že pomohu potěšit Vás i Vaše blízké!“

Veškeré námi nabízené šperky s drahými kameny mají certifikát jakosti a autentičnosti drahých kamenů a ryzosti zlata. Každý šperk je řádně opuncován českým puncem a ryzostní značkou. Na všechny šperky se vztahuje 2letá záruční doba. Zlaté šperky jsou vždy zasílány v dárkovém balení.

České puncovní značky šperků

České puncovní značky pro zlaté, stříbrné i platinové šperky

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací